14.5 C
Tirana
E mërkurë, 28 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Raportohet

Etiketim: raportohet

Shpërthim tritoli në Vlorë, ja çfarë raportohet

0
Shpërthim tritoli raportohet në Vlorë, pasi një sasi lënde plasëse ka shpërthyer kamionin e një 53-vjeçari. Burime për median bëjnë me dije se ngjarja ka...

Aksident në Korçë, raportohet për të plagosur

0
Një person është arrestuar dhe 2 të tjerë janë proceduar penalisht për vepra të ndryshme penale. Forcat blu bëjnë me dije se shtetasi me inicialet...

Aksident në Pogradec, raportohet për të plagosur

0
Një aksident rrugor ka ndodhur në aksin Korçë-Pogradec. Mësohet se në këtë aksident janë përfshirë një automjet tip ’Benz’ dhe kamioni, ku për pasojë ka...

Aksident në Elbasan, raportohet për të plagosur

0
Një aksident ka ndodhur në Elbasan. Burime për median bëjnë me dije se në aksident janë përfshirë dy automjete tip ‘Benz’ dhe ‘Audi’. Mësohet se...

Aksident i trefishtë në Rrilë të Lezhës, raportohet për të plagosur

0
Një aksident i trefishtë ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Milot në vendin e quajtur Kryqëzimi i Rrilës. Raportohet se 3 automjete janë përfshirë në aksident...

Aksident në aksin rrugor Elbasan-Metalurgjik, ja çfarë raportohet

0
Një aksident ka ndodhur këtë të enjte në aksin rrugor Elbasan-Metalurgjik. Burime për median bëjnë me dije se në këtë aksident janë përfshirë dy automjet,...

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, raportohet për një viktimë...

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të enjteje në afërsi të fshatit Kolsh në Rrugën e Kombit.Mësohet se si pasojë e...
Raportohet për të shtëna me armë në lokalin e Noizyt, i plagosur mbetet ish-kandidati për kreun e…

Raportohet për të shtëna me armë në lokalin e Noizyt, i...

0
Gjatë ditës së hënë, të shtëna me armë janë dëgjuar në një lokal në Durrës.Sipas raportimeve dhe gjetjeve nga ABC News Albania, të shtënat...

Të shtëna me armë në veri të Mitrovicës, nuk raportohet për...

0
Të shtëna me armë janë dëgjuar sot pasdite në veri në vendit.Zëdhënësi i policisë për veriun e Mitrovicës, Besim Hoti ka thënë për abc24.aln...

“Shkundet” Shqipëria nga tërmeti/ Mbrojtja Civile në Tiranë e Shkodër: Nuk...

0
Tërmeti me magnitudë 5.7 ballë që tronditi gjitha Ballkanin, përfshirë edhe Shqipërinë deri tani nuk ka shkaktuar asnjë pasojë. Në Tiranë, policia thotë se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS