Merr flakë banesa në Fier, ja çfarë raportohet

0
Gjigandi

Një banesë në Fier është përfshirë nga flakët këtë mesditë.

Mësohet se si pasojë e flakëve janë djegur vetëm orenditë shtëpiake dhe nuk ka të lënduar.

Njoftimi i policisë:

Fier / Informacion paraprak

Rreth orës 13:50, lagjen “1 Maj”, Fier, në banesën e shtetasit V. N., ka rënë zjarr ku për pasojë janë djegur orenditë shtëpiake. Nuk ka dëme në njerëz.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu