Zhduket adoleshentja në Fier, fati i saj ende mister

0
Gjigandi

Një 16-vjeçare është zhdukur në Fier.

Ka qenë nëna e saj, shtetësia me iniciale A. M., 45 vjeçe e cila ka denoncuar rastin duke pohuar se adoleshentja është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më.

Njoftimi i policisë:   

Në Komisariatin e Policisë Fier, A. M., 45 vjeçe, banuese në Fier, ka kallëzuar se vajza e saj, 16-vjeçe, është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më. Punohet për gjetjen e saj.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu