Ballina Etiketimet Banesa

Etiketim: banesa

Vodhi 6 banesa dhe biznese të njohura në Kavajë, arrestohet në...

0
Një 30-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë ditën e sotme, pas 6 vjedhjeve të kryera në qytetin e Kavajës. Mësohet se ai ka vjedhur...

Dy të vdekur dhe qindra banesa nën ujë, ‘zgjohet’ Rama, krahason...

0
Kryeministri Edi Rama është kujtuar të kryejë një inspektim në zonat e përmbytura në Shkodër ku tashmë qyteti ‘noton’ në ujë që prej 2...

Merr flakë banesa në Fier, ja çfarë raportohet

0
Një banesë në Fier është përfshirë nga flakët këtë mesditë. Mësohet se si pasojë e flakëve janë djegur vetëm orenditë shtëpiake dhe nuk ka të...

Foto/ Përdhunoi 34-vjeçaren në Athinë, kjo është banesa e Spartak Dyrmishit...

0
Spartak Dyrmishi, i cili u arrestua ditën e djeshme dhe iu dorëzua autoriteteve greke, po mbahet në një qeli në qendër të Athinës. Pritet që...

E rëndë/ Digjet gjatë natës banesa në Kukës, ndërron jetë i...

0
Një banesë është përfshirë nga flakët në Kukës. Mësohet se si pasojë e zjarrit ka ndërruar jetë një 82-vjeçar, shtetasi me iniciale Sh.K., i cili...

Vidhte banesa e biznese të ndryshme , arrestohet 35-vjeçari në Tiranë

0
Një 35-vjeçar me iniciale J.T banues në Tiranë  u arrestua nga policia e kryeqytetit pasi dyshohet për një sërë vjedhjesh, në banesa biznese apo...

Vrasja në Elbasan/ Dëshmia tronditëse: 37-vjeçarja do të largohej sot nga...

0
Një ngjarje rëndë që tronditi qytetin e Elbasanit, u regjistrua mëngjesin e kësaj të shtune, ku Ramis Mici vrau me thikë bashkëjetuesen e tij,...

Zjarr në Berat/ Flakët ‘përpijnë’ zonën, rrezikohen banesat e shtylla të...

0
Një vatër e re zjarri është regjistruar në periferi të bashkisë së Beratit. Burime median bëjnë me dije se flakët janë të përmasave të mëdha,...

‘Shpërthen’ në flakë banesa në Tiranë, lëndohet një e mitur

0
Një banesë është përfshirë nga flakët në Tiranë. Mësohet se si pasojë e zjarrit ka marrë dëmtime vajza e mitur e shtetasit me iniciale B.B.,...

Flakët ‘pushtojnë’ ullishten në Fier, rrezikohen disa banesa

0
Flakët kanë përfshirë një zonë kodrinore të mbjellë me ullishte në vendin e quajtur Qafa e Lalarit në Fier. Burime për median bëjnë me dije...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24