Aksident në Elbasan, raportohet për të plagosur

0
67
Gjigandi

Një aksident ka ndodhur në Elbasan.

Burime për median bëjnë me dije se në aksident janë përfshirë dy automjete tip ‘Benz’ dhe ‘Audi’. Mësohet se një prej automjeteve ka përfunduar në kanal, si dhe raportohet për të plagosur.

Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu