18.5 C
Tirana
E shtunë, 1 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Per te

Etiketim: per te

Dështimi i terroristëve për të rrëzuar avionin në kullën Eiffel, drama...

0
Në vitin 1994, Algjeria jetoi vitin e tretë të një lufte të dhunshme civile midis qeverisë dhe një ndërthurje të grupeve të ndryshme rebele...

Sulmi në Uzinën e Gramshit/ Tabaku: Çdo përpjekje për të krijuar...

0
Deputetja Jorida Tabaku, ka reaguar në lidhje me ngjarjen e djeshme në Gramsh ky tre shtetas të huaj tentuan të hynin në uzinën e...

Ka një mënyrë tjetër për të hequr dhimbjet fizike dhe emocionale...

0
Nëse jeni miqësor ndaj meditimit, ka shumë mundësi që të keni dëgjuar se ai vepron si një drogë e fuqishme Mirëpo ky pohim nuk është...

24-vjeçarja garante për të kaluar mallra në doganë, policia e ‘plas’...

0
Një 24-vjeçare është arrestuar nga policia e Tiranës sepse ka dalë garant që do të kalonte mallra në kufi pa kontroll doganor. E reja ka...

Bëni këtë test për të kupëtuar nëse jeni toksik në marrëdhënie?

0
E keni pyetur veten se sa e shëndetshme është marrdhënia juaj . A jeni ju toksik? Një veprim toksik nga ana juaj mund të qojë...

NATO ”e armatosur” për të mbrojtur Kosovën, pengohet nga BE

0
U ulen disi tensionet në veri të Kosovës, pasi qeveria Kurti merr vendimin që të shtyjë implementimin e masave të reciprocitetit me Serbinë pëRnjë...

Aksident në Pogradec, raportohet për të plagosur

0
Një aksident rrugor ka ndodhur në aksin Korçë-Pogradec. Mësohet se në këtë aksident janë përfshirë një automjet tip ’Benz’ dhe kamioni, ku për pasojë ka...

Meta nga takimi me strukturat rinore: Koha për të përveshur mëngët,...

0
Presidenti Ilir Meta është duke mbajtur një takim me strukturat rinore. Meta tha se vendi është në një drejtim të gabuar, ndaj është koha që...

Foto/Kërkoi 4 mln lekë për të ndryshuar masën e sigurisë, letra...

0
Janë zbardhur detaje të reja nga dosja hetimore e Prokurorisë së Posaçme Antikorrupsion ndaj gjyqtares së Elbasanit, Zamira Vyshka. Burime për median bëjnë me dije...

Aksident në Elbasan, raportohet për të plagosur

0
Një aksident ka ndodhur në Elbasan. Burime për median bëjnë me dije se në aksident janë përfshirë dy automjete tip ‘Benz’ dhe ‘Audi’. Mësohet se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS