fbpx
22 C
Tirana
Saturday, May 30, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Dhunon

Etiketim: dhunon

PD: Rama liron bandat kriminale ndërsa dhunon e burgos qytetarë dhe...

0
Partia Demokratike ka reaguar pas lirimit nga burgu të anëtarëve të grupit "Bajri". Në një deklarata për mediat, ish-deputeti Enkelejd Alibeaj akuzon kryeministrin Rama...

Kujdestari për të moshuar dhunon australianen 83 vjeçe në shtëpinë e...

0
Një grua e moshuar në Australi është dhunuar seksualisht në shtëpinë e saj nga personi i cili duhej të kujdesej për burrin e saj....

Dhunon arkitektin e bashkise Vlore, arrestohet 47- vjeçari – Lajmi i...

0
VLORË Policia e Vlorës ka vënë në pranga një 47-vjeçar pasi në bashkëpunim me një tjetër...

Drejtoresha “dhunon” mësuesen e lë dhe pa orë mësimi – Lajmi...

0
Në shkollën e Mesme “Kristaq Capa” në Berat, drejtoresha vlerëson vetë dosjet e mësuesve, duke lënë me më pak orë mësuesen me dosjen më...

Pamje të rënda, djali dhunon keqazi vajzën në Tiranë në sy...

0
Një video e rëndë po qarkullon në rrjetet sociale, ku siç shikohet një djalë po dhunon keqasi një vajzë ndërsa një djalë tjetër e...