Ballina Etiketimet Kush

Etiketim: kush

Nga sekuestrimi i pasurisë te akuzat për aktivitet kriminal/ Kush është...

0
Detaje të tjera kanë dalë në dritë lidhur me pronarin e lokalit ku ndodhi atentati në Tiranë, Fation Muratin. SEKUESTRIMI I PASURISË Gjykata pranoi kërkesën e...

U ekzekutuan në Shkup; ja kush janë dy shqiptarët

0
Jeton Krivanjeva dhe Enes Iseni, të njohur me nofkat “Laçi” dhe “Zhilla”, janë dy shqiptarët të cilët u ekzekutuan mbrëmjen e djeshme në një...

Tragjedia në Berat/ Kush është 28-vjeçari që humbi jetën në aksidentin...

0
Është publikuar fotoja e Kliton Merkaj, 28-vjeçari i cili humbi tragjikisht jetën gjatë orëve të natës në një aksident me makinë në Berat. Dyshimi...

Publikohet foto/ ‘Mollë sherri’ një vajzë, ja kush është shqiptari që...

0
Personi në foto është Visar Dakrama, i cili u vra me plumb në kokë pas një sherri në Greqi. 34-vjeçari nga Vlora u përfshi në...

“Kush e vrau vajzën nga Kenia”? Berisha: E vërteta do të...

0
Kreu i PD, Sali Berisha thotë se Joy Aoko, 22-vjeçarja nga Kenia që ndërroi jetë është vrarë. Në konferencën e përjavshme me gazetarët, Berisha tha...

U arrestua në Belgjikë, kush është “koka” e klanit Duka, kundërshtari...

0
Leonard Duka është arrestuar sot në Bruksel teksa jetonte në një lagje të qetë të kryeqytetit belg në një shtëpi private. Emri i Dukës është...

Kush e vrau Joy? Mediat keniane zbardhin të vërtetën: Ishte sulmuar...

0
Joy Aoko ka vdekur. 22-vjeçarja nga Kenia zuri titujt kryesorë në mediat e vendit të saj pasi u përhap lajmi se ajo ishte sulmuar...

Kush ishte më i zgjuar se Albert Ajshtani? Zbuloni njeriun që...

0
William Sidis zotëronte aftësi të jashtëzakonshme matematikore dhe gjuhësore. Thuhet se ai fliste 25 gjuhë dhe dialekte, por as sot nuk flitet për Sidis sepse...

Kush është i tmerrshmi i Tiranës që kishte blinduar shtëpinë me...

0
Mbi 150 kamera janë çmontuar në Tiranë në aksionin e koduar “Fijet” që po zhvillohet në të gjithë Shqipërinë. 14 kamera janë çmontuar dhe...

Kush është Vladimir Osechkin, njeriu që shpëton zyrtarët e lartë rusë

0
Një numër zyrtarësh të rangut të lartë rusë po i shpëtojnë kapjes nga presidenti Vladimir Putin dhe po dezertojnë në Perëndim. Një aktivist i shquar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24