Pamje nga koncerti i parë i Dua Lipës në Dubai

0
136
blank
Gjigandi

Dua Lipa ka dhuruar performancë magjike në Dubai.

Në kuadër të koncerteve të turneut, Dua Lipa ka mbajtur koncert në Dubai, ku performoi para një numri të madh të fansave.

Këngëtarja ka publikuar pamje nga ky koncert, ku shihet se atmosfera ishte në maksimum dhe ajo dhuroi performancë plot energji.

“U ndjeva shumë mirë të kthehem në skenë! Faleminderit Dubai për këtë energji, faleminderit që ma bëtë udhëtimin tim të parë këtu kaq të mirë”, ka shkruar Dua.

Pas Dubait, këngëtarja mori rrugën për në Indi, ku do ta mbajë koncertin e radhës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu