Eva Longoria e bukur në stilin e saj

0
1
Gjigandi

Eva Longoria bëri stuhi në gala vjetore të fondacionit të saj të themeluar në Beverly Hills këtë të premte në mbrëmje.

Ikona 44 vjeqare e Desperate Housewives u shfaq në Hotel Four Season në Beverly Hills.

Ajo kishte veshur një fustan të shkurtër kokteji dhe flokët e lidhur lehtë./BS

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu