Vetëm 5 muajsh, djali i Almeda Abazi i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale në kokë!!

0
88
blank
Gjigandi

5 muaj më parë, Almeda Abazi dhe Tolgahan Saysiman u bënë prindër për herë të parë.

Të dy janë “të çmendur“ pas vogëlushit të tyre, të cilin e adhurojnë.

Efehani është një fëmijë i mbarë, dhe deri më tani nuk duket të ketë pasur probleme.

Por Televizioni Channel D, njoftoi se vogëlushi i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale në kokë për heqjen e një kisti dermoid ( të cilat rrezikojnë të çojnë në rritje të presionit intrakranial apo dhe epilepsi).

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu