Ballina Etiketimet Almeda

Etiketim: Almeda

“14 vjet pa ty babi”/ Almeda Abazi kujton të atin e...

0
Mëngjesin e sotëm, aktorja dhe modelja e njohur Almeda Abazi ka kujtuar babain e saj të ndjerë. Ajo ka publikuar disa fotografi të rralla...

Tolgahan dhe Almeda marrin një ofertë marramendëse, por atyre as që...

0
Dyshja e njohur, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar të mediave jo vetëm shqiptare, por edhe atyre turke. Këto...

Efehan di shqip, Almeda tregon ç’fjalë i ka mësuar vogëlushit

0
Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman vitin e kaluar u bënë prindër për herë të parë. Ardhja në jetë e Efehanit...

Almeda Abazi tregon fjalët e para në shqip të të birit

0
Almeda Abazi prej vitesh është e martuar me aktorin turk Tolgahan Sayisman. Almeda Abazi pas martesës me Tolgahan aktor shumë i njohur edhe në viset...

Pas dhuratës luksoze të Tolgahan, Almeda Abazi bëhet ‘viktimë’ e zilisë...

0
Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan Sayışman, janë ndër çiftet më të pëlqyer dhe më të komentuar të showbiz-it, të cilët, javët e...

Almeda e lumtur me të birin në krah

0
Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi njihet si imazh i bukurisë që e kishte përfaqësuar Shqipërinë edhe në garat për ‘Miss’. Ajo tash e një kohë është...

Ndjekësja e ofendon rëndë, ja si reagon Almeda Abazi…

0
Ish-Miss Shqipëria Almeda Abazi megjithëse është shpresh aktive në Instagram, asnjëherë nuk ka ndarë mesazhet që i dërgojnë fansat, aq më pak ato negativet. Por...

Almeda krenare me ‘look-un’ e ri, nuk heziton të pozoj para...

0
Almeda Abazi është njëra nga femrat më të bukura shqiptare. Ajo përfaqëson bukurinë shqiptare në tregun turk, ku ka korrur shumë suksese dhe komentohet...

“Është e çmendur”, Isida Mollaymeri tregon çfarë e acaron tek Almeda...

0
Balerina e talentuar Isida Mollaymeri, ka qenë e ftuara e dytë në emisionin ‘Glamour Zone’, ku ndër të tjera iu nënshtrua një sfide nga...

Para kësaj recete bukurie, Almeda Abazi nuk vë asnjë trajtim tjetër....

0
Nuk është hera e parë që Almeda Abazi e ndan me të gjithë recetën e saj të bukurisë. E praktikon që prej moshës 16-vjeçare...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24