Stili i quditshëm i Bella Hadid

0
9758
blank
Gjigandi

Ajo ka dhënë shumë shfaqje të mrekullushme gjatë qëndrimit të saj në kryeqytetin francez.

Dhe Bella Hadid edhe një herë u shfaq me një ekspozitë marramendëse në Photocall Vogue Fashion Festival në Hotel Potocki në Paris.

Modelja dukej e bujshme me bluzën e saj ngjyrë gështenje dhe pantollona lëkure./BS

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu