fbpx
24 C
Tirana
Tuesday, June 2, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Stili

Etiketim: stili

Victoria Beckham jep leksione stili: ja si t`i bëni xhinset e...

0
Victoria Beckham e ka fituar nofkën “ mbretëresha e takave“. Në plazh shkon me taka, në punë me taka, veshjet sportive i kombinon me...

Bella e bën sërish, stili i saj i habiti të gjithë

0
Ajo është e njohur me shfaqjet e saj me një stil të vrullshëm. Dhe Bella Thorne ktheu kokat përsëri kur mori pjesë në ngjarjen e...

Stili i quditshëm i Bella Hadid

0
Ajo ka dhënë shumë shfaqje të mrekullushme gjatë qëndrimit të saj në kryeqytetin francez. Dhe Bella Hadid edhe një herë u shfaq me një ekspozitë...

Stili i veqantë i Gwen Stefanit

0
Stili i quditshëm i Gwen Stefanit i ngjante modës së viteteve të 90-ta. Këngëtarja 50 vjeqare ishte në formën më të mirë, kur u nderua...

Si ka ndryshuar stili i veshjes së Meghan Markle në një...

0
Meghan Markle tashmë konsiderohet një ikonë mode, por nuk ka qenë gjithmonë e tillë. Dukesha e Sussex-t kur ishte një aktore, nuk është se...

Alketa në Paris me vajzën e Vera Grabockës dhe ne u...

0
Alketa Vejsiu ka udhëtuar orët e fundit drejt Parisit për të surprizuar për ditëlindje mikeshën e saj Linda, vajza e regjisores Vera Grabocka e...