fbpx
24 C
Tirana
Tuesday, June 2, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bella

Etiketim: Bella

Stilistja e Gigi dhe Bella Hadid ndanë pesë artikujt që të...

0
Nëse keni parë ndonjëherë Gigi dhe Bella Hadid dhe keni mbetur pa fjalë nga stili perfekt i motrave, njihuni me Mimi Cuttrell. Cuttrell është një...

Bella provokon me këmbë të hapura, kështu i mbulon pjesët intime

0
Bella Hadid ka provokuar me paraqitjen e radhës. Modelja e njohur Bella Hadid u ka munguar pasarelave të modës, por nuk i ka harruar paraqitjet...

Bella Hadid thjeshtë mahnitëse

0
Ajo është ylli i kopertinës së Vogue Paris për muajin maj. Dhe në xhirimet e brendshme Bella Hadid ishte aq tërheqëse, pasi ajo pozoj me...

Bella i lë pak vend imagjinatës me paraqitjen e fundit në...

0
Bella Hadid shfaqi linjat e përsosura në bikini nga shtëpia. Për momentin ka anuluar të gjitha planet në profesion dhe po shijon kohën pranë familjes. Bella...

Fytyrë e lodhur dhe sy të fryrë; Bella Hadid sapo ndau...

0
Ajo mund të rrijë në fluturim për rreth 20 orë, e menjëherë sapo të prekë tokën do t’i duhet të vrapojë në hotel për...

Pas keqkuptimit që patën në rrjet, Selena Gomez dhe Bella Hadid...

0
Bella Hadid dhe Selena Gomez duket se nuk kanë pasur një marrëdhënie të mirë dhe kjo gjë u ka rënë në sy të gjithëve....

Bella Hadid mundohet të marr vëmendjen nga motra shtatzënë

0
Motra e saj Gigi ka mbizotëruar në lajme këtë javë pasi u konfirmua se po pret një fëmijë me Zayn Malik. Por Bella Hadid poashtu...

“Shpërthen” Bella Hadid, me kopsat e këmishës zbërthyer dhe me gjoksin...

0
Supermodelja Bella Hadid kënaqi ndjekësit e saj me fotot hot të publikuara në rrjetin social Instagram. Modelja e Vogue pozoi pa stytjena dhe me kopsat...

“Fillova duke qarë”- Irma Libohova zbulon si e përjetoi këndimin e...

0
Irma Libohova ishte këngëtarja shqiptare që u përzgjodh për të kënduar së bashku me artistë të tjerë nga e gjithë bota himnin e lirisë...

“Fillova duke qarë”- Irma Libohova zbulon si e përjetoi këndimin e...

0
Irma Libohova ishte këngëtarja shqiptare që u përzgjodh për të kënduar së bashku me artistë të tjerë nga e gjithë bota himnin e lirisë...