fbpx
24 C
Tirana
Tuesday, June 2, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Hadid

Etiketim: Hadid

Stilistja e Gigi dhe Bella Hadid ndanë pesë artikujt që të...

0
Nëse keni parë ndonjëherë Gigi dhe Bella Hadid dhe keni mbetur pa fjalë nga stili perfekt i motrave, njihuni me Mimi Cuttrell. Cuttrell është një...

Bella Hadid thjeshtë mahnitëse

0
Ajo është ylli i kopertinës së Vogue Paris për muajin maj. Dhe në xhirimet e brendshme Bella Hadid ishte aq tërheqëse, pasi ajo pozoj me...

Gigi Hadid kishte marrë pjesë në këto sfilata si shtatzëne

0
Gigi Hadid zbulon se ajo ishte ‘tashmë disa muaj shtatzëne’ teksa u paraqit në Javët e Modës në shkurt dhe në fillim të marsit. Gigi...

Gigi Hadid tregon se çfarë ndryshimesh ka pësuar nga shtatëzania

0
Gigi Hadid, në pritje të ëmbël, gjatë një videoje live në Instagram me artisten e makeup-it të Maybelline, Erin Parsons, tregoi (via Cosmopolitan) se...

E akuzojnë për ndërhyrje në fytyrë, Gigi Hadid i mbyll gojën...

0
Për Yolanda-n, Gigi-n dhe Bella Hadid, hedhja poshtë e thashethemeve që sugjerojnë se kanë bërë ndërhyrje është bërë rutinë. Thashethemet e fundit i janë drejtuar...

Gigi Hadid flet për shtatzëninë dhe operacionet plastike

0
Gigi Hadid së shpejti do të bëhet nënë. Gigi Hadid është në pritje të ëmbël dhe gjatë një paraqitje ‘live’ në Instagram së bashku me...

Shtatzëna Gigi Hadid publikon foton e ëmbël

0
Ajo së fundi ka zbuluar se është në pritje të fëmijës së saj të parë me të dashurin e saj Zayn Malik, vetëm pak...

Zayn Malik dhe Gigi Hadid planifikojnë të martohen

0
Zayn po planifikon të martohet me Gigin. Pasi pushtuan të gjitha mediat me lajmin se po bëhen prindër edhe martesa është e pritshme, shkruajnë mediat...

Pasi konfirmoi shtatzëninë, Gigi Hadid aktivizohet në kuzhinë

0
Supermodelja 25-vjeçare, e cila konfirmoi kavën e kaluar se është shtatzënë dhe pret fëmijën e parë të Zayn Malik, ka provuar të jetë kuzhiniere...

Fytyrë e lodhur dhe sy të fryrë; Bella Hadid sapo ndau...

0
Ajo mund të rrijë në fluturim për rreth 20 orë, e menjëherë sapo të prekë tokën do t’i duhet të vrapojë në hotel për...