Gjigandi
Ballina VIP Gigi Hadid zbulon për herë të parë barkun e rrumbullakosur!

Gigi Hadid zbulon për herë të parë barkun e rrumbullakosur!

0
14

Ylli i paraelave Gigi Hadid është në pritje të ëmbël, teksa ajo dhe partneri Zayn Malik së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Ndonëse në javet e fundit të shtatzënisë, 25 vjeçarja ka preferuar të qëndrojë larg prozhektorëe të publikut, duke shijuar pritjen e ëmbël në fermën e nënës së saj në Pensilvani.

Këtë të mërkurë, suprizë për ndjekësit dhe fansat e saj, bukuroshja e modës u shfaq në instagramin e saj nëpërmjet ‘live-it’. E veshur me një këmishë me kuadratate të gjelbra, Gigi për herë të parë pas rreth 8 muajsh shtatzëni zbuloi barkun dhe portretin e mamit në pritje.

  “Tani dua ta shijoj këtë periudhë dhe të mos shqetësohem fare që kur të çohem në mëngjes duhet të dukem mirë, apo të postoj diçka”; ka thënë Gigi në video duke sqaruar mungesën e saj në rrjete sociale kohët e fundit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu