30.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Barkun

Etiketim: barkun

Dua Lipa tregon barkun e tonifikuar në një bluzë të shkurtër, teksa eksploron Irlandën

Dua Lipa tregon barkun e tonifikuar në një bluzë të shkurtër,...

0
Dua Lipa dukej e pabesueshme teksa kishte vënë në pah barkun e saj të tonifikuar e veshur me një bluzë të hapur dhe pantallona...
Rita Ora tregon barkun e saj të tendosur në një paraqitje atraktive me të dashurin në para-ndejën…

Rita Ora tregon barkun e saj të tendosur në një paraqitje...

0
Rita Ora tregoi barkun e saj të tendosur teksa doli me të dashurin Taika Waititi në para-ndejën e "Grammy Awarrd" të organizuar nga Mike...
Rihanna vazhdon ekspozimin e barkun të rrumbullakosur teksa merr pjesë në eventin e “Fenty Beauty…

Rihanna vazhdon ekspozimin e barkun të rrumbullakosur teksa merr pjesë në...

0
Ajo është në pritje të fëmijës së saj të parë me të dashurin e saj ASAP Rocky.Dhe Rihanna dukej sensacionale teksa shfaqi barkun e...
Kristina Baki po bëhet nënë për herë të parë, ekspozon barkun e rrumbullakosur

Kristina Baki po bëhet nënë për herë të parë, ekspozon barkun...

0
Modelja e njohur shqiptare, Kristina Baki ka zbuluar se është shtatzënë.Lajmin se do të bëhet nënë për herë të parë ajo e bëri të...
Rihanna nxjerr në pah barkun e rrumbullakosur gjatë një nate argëtuese në Javën e Modës në Paris

Rihanna nxjerr në pah barkun e rrumbullakosur gjatë një nate argëtuese...

0
Rihanna e ka përballuar me mjeshtëri Javën e Modës në Paris që kur erdhi nga Milano fundjavën e kaluar.Dhe këngëtarja shtatzënë, 34 vjeçe, vazhdoi...

Brenda infektivit, me barkun e rrumbullakosur dr. Krisli Serani u shërben...

0
Në spitalin e Infektivit në Tiranë, aty ku prej 6 muajsh doktorë, infermierë e sanitarë ‘pērlpasen’ koridoreve në turravrapin herë të sigurt, e herë...

E veshur me fustan të bardhë e duke buzëqeshur, Arbana Osmani...

0
Kanë kaluar më shumë se dy muaj, kur Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj, zbuluan se ishin në një pritje të ëmbël. Me...

E dashura e Ledri Vulës tregon për herë të parë barkun...

0
Gjithnjë e më shpesh po qarkullojnë zërat për shtatzëninë e Sara Hoxhës, por ende nuk e kemi një konfirmim zyrtar se ajo do të...

Shtatzëna më e ëmbël, tregon barkun e rritur

0
Ajo është duke pritur fëmijën e saj të parë, një djalë me partnerin e saj Sam Mucklow. Dhe shtatzëna Shelby Tribble ka treguar se bebja...

Gigi Hadid zbulon për herë të parë barkun e rrumbullakosur!

0
Ylli i paraelave Gigi Hadid është në pritje të ëmbël, teksa ajo dhe partneri Zayn Malik së shpejti do të bëhen prindër për herë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS