fbpx
24 C
Tirana
Tuesday, June 2, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Quditshëm

Etiketim: quditshëm

Stili i quditshëm i Bella Hadid

0
Ajo ka dhënë shumë shfaqje të mrekullushme gjatë qëndrimit të saj në kryeqytetin francez. Dhe Bella Hadid edhe një herë u shfaq me një ekspozitë...