Joshua Jackson dhe Jodie Turner-Smith për herë të parë mbajnë unaza në gishtin e martesës

0
Gjigandi

Aktori i njohur, Joshua Jackson, dhe gruaj e tij, Jodie Turner-Smith, tek pas një kohe të gjatë kanë vendosur unaza të në gishtat e tyre.

Sipas Daily Mail, çifti në qershor të këtij viti kanë marrë një licensë të martesës.

Jodie mbante një unazë me diamant të madh e cila mori vëmendjen e të gjithëve në premierën e Queen & Slim në  Los Angeles të enjten.

Po ashtu edhe aktori Joshua pati një unazë rrethi në gishtin e tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu