22.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Unaza

Etiketim: Unaza

“Unaza e zjarrit”/ Eklipsi i diellit ofron spektakël

0
Vëzhguesit e qiejve në një varg vendesh, nga Afrika perëndimore deri në gadishullin arabik, Indi dhe lindjen e largët, vëzhguan të dielën një eklips...

IKMT do shembë me eksploziv ndërtesën 6-katëshe te Unaza e Re

0
Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit (IKMT) do të prishë me shpërthim të kontrolluar këtë të enjte në orën 11.00 një objekt 6 katësh. Objekti...

Joshua Jackson dhe Jodie Turner-Smith për herë të parë mbajnë unaza...

0
Aktori i njohur, Joshua Jackson, dhe gruaj e tij, Jodie Turner-Smith, tek pas një kohe të gjatë kanë vendosur unaza të në gishtat e...

I propozon të dashurës për martesë duke bërë sërf, unaza përfundon...

0
Një burrë i ka propozuar të dashurës duke u ulur në gjunjë në mbi tavolinën e sërfit. Lauren Oiye i tha “po” përpara se Chris...

Ç’lidhje ka unaza me martesën?

0
Sa herë nga goja e tij del fjala unazë, ekzaltohemi dhe imagjinata na çon vetëm diku: propozim për martesë! A e keni menduar ndonjëherë...

Sa kushton unaza e martesës e Nicki Minaj?

0
Reperja me famë botërore Nicki Minaj pak kohë më parë zbuloi se ishte martuar me Kenneth Petty. Martesa natyrisht se u shoqërua me unazë, e...

Unaza e martesës së Nicki Minaj kushtoi 1.1 milionë dollarë

0
Nicki Minaj pak kohë më parë zbuloi se ishte martuar me Kenneth Petty. Dhe një një postim në Instagram, reperja tregoi unazën e martesës që...

Balliu: Jua tregoj 2 kullat e para tek Unaza e Re...

0
Klevis Balliu, ish-deputeti i PD, ka mbështetur me forcë sot protestën e banorëve të Unazës së Re tek Gjykata e Apelit,...

Unaza e Re proteston para Gjykates se Apelit, kush jane 3...

0
Banorët e Unazës së Re janë duke protestuar të lidhur simbolikisht me zinxhirë, përpara Gjykatës së Apelit në Tiranë. Ata po bëjnë thirrje për...

Unaza më e çuditshme e fejesës: Nuk do ju shkonte kurrë...

0
Ky njeri është duke e ndërtuar një unazë të fejesës me copat e prerë të thonjve.  Ai ka qenë duke i ruajtur copat e thonjve...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS