“Me dashurinë”, Genci publikon këtë foto krah Enit

0
21
Gjigandi

Eni dhe Genci duken shumë elegantë në imazhin e fundit.

Çifti Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi publikuan një fotografi nga xhirimet për Vitin e Ri.

Teksa të dy ishin veshr në veshje elegante, dikush u afrua dhe ua bëri një foto, ku shfaqen të dashuruar pranë njëri-tjetrit.

“Hajdeee cakrroma goten…mos me bej si te vorgun…haaaa-aaaajdeee”, ka shkruar ai.

Për ndryshe, Genci dhe Eni kanë edhe disa projekte muzikore bashkë, ndërsa po shijojnë në maksimum lidhjen.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu