32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet FOTO

Etiketim: FOTO

Foto/ Goditi me grushta fqinjin, kush është 51-vjeçari violinist që masakroi...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, pasi një 56-vjeçar ka ndërruar jetë, pasi u godit me grushte nga fqinji i tij Alban...

Armina Mevlani ndan me ndjekësit foto ”Isha ende e virgjër”

0
Armina Mevlani poston  herë pas here bën biseda me ndjekësit në Instagram ku përpiqet të jetë e sinqertë. Së fundmi një ndjekës i ka...

Foto/ Ermal Meta anulon koncertet, shkak gjendja shëndetësore

0
Këngëtari Ermal Meta ndodhet në gjendje jo të mirë shëndetësore. Përmes një postimi në rrjete sociale, këngëtari bën me dije se një pjesë të fytyrës...

Emri+Foto/ Shpërthim tritoli në Sarandë, ja kush është pronari i hotelit...

0
Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në një hotel në Sarandë. Mariel Murati është personi i cili ka në pronësi hotelin...

Foto/ Nga Kievi “me vrap” në Vlorë, Rama për Parkun e...

0
Kryeministri, Edi Rama ka publikuar këtë të enjte pamjet nga projekti i ri në Vlorë. Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale, Rama shkruan se ky...

Foto/ Rezulton i zhdukur prej 7 muajsh, trupi i dekompozuar në...

0
Është zbuluar identiteti i viktimës i cili dyshohet se i përet trupit të dekompozuar që u gjet dy ditë më parë në Kolonjë. Burime për...

Foto/ U aksidentuan për vdekje në Levan-Tepelenë, ky është efektivi i...

0
Fatbardha dhe Sokrat Lelaj, janë çifti i cili ndëroi jetë pas aksidentit tragjik në Levan-Tepelenë. Fatbardha, gruaja e efektivit të Forcave të Ndërhyrjes së...

Foto/ Zhduket një i moshuar në Divjakë, alarmohet vajza: Më ka...

0
Një i moshuar është zhdukur në Divjakë, pasi është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më. Vajza, shtetësja me iniciale I. G., bën me...

Foto-Lajm/Ja momenti kur shpëtohen nga uji turistët italianë në Vlorë

0
Ndërsa jahti ishte duke u fundosur ky është momenti kur turistët italianë janë shpëtuar në Zvërnec të Vlorës këtë të martë. Mësohet se në jaht...

Foto/ Dyert në tokë dhe xhamat e dritareve të thyera, këto...

0
Pamje të tmerrshme janë ato që shihen nga dëmet që ka shkaktuar tritoli në banesën e efektivit të policisë së Shkodrës, Pëllumb Vuka. Banesa e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS