Nuk fshihen më! Lori Hoxha dhe Romeo Veshaj kapen ‘mat’ (Foto)

0
Gjigandi

Aktori i humorit Rome Veshaj dhe trashëgimtarja e Top Channel janë përfolur prej kohësh për një lidhje mes tyre.

Ndonëse zërat kishin filluar të shuhen, fotoja e mëposhtme është duke trazuar rrjetin.

Foto e kapur nga dasma

Në foto Romeo dhe Lori shihen shumë afër njeri-tjetrit gjatë dasmës së Arbër Hajdarit.

Theksojmë se ende nuk ka asgjë të konfirmuar nga ana e tyre.

 

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu