fbpx
26 C
Tirana
Thursday, June 4, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Këtë

Etiketim: këtë

Thamë se kaloi, por jo: Ja prerja e flokëve që do...

0
Prej dy vjetësh tashmë, mbetet një prerje e preferuar për vajzat në mbarë botën, e në Shqipëri po ashtu. Edhe pse stile të reja dalin...

Ky test tregon shumë për ju, e gjeni dot drerin në...

0
Truri duhet vënë në lëvizje herë pas here për të stimuluar kështu reagime të shpejta. Teste të tilla janë ideale dhe sipas shkencëtarëve janë po...

Dua Lipa nuk i ka punët mirë! Nis peticioni që të...

0
Një postim që këngëtarja shqiptare Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit e saj në InstaStory, mesa duket është bërë shkaktar i shumë problemeve për...

Me këtë foto nga studio muzikore, Xhensila Myrtezaj lajmëron projektin e...

0
7 muaj më parë, Xhensila Myrtezaj solli projektin muzikor të titulluar ‘Paris’, i cili u prit mjaft mirë nga publiku dhe u kthye menjëherë...

Haaland ëndërron të fitoj Premier Ligën me këtë skuadër

0
Erling Haaland është duke kaluar formë të paimagjinueshme me skuadrën gjermane Dortmund. Mirëpo siç duket futbollisti ka një ëndërr që dëshiron të realizoj, e ajo...

Këtë verë mund të vishni ç’të doni, por këto janë pesë...

0
Janë vetëm pesë ngjyra që ju bëjnë të dukeni të veshura shtrenjtë Nëse ke filluar dalëngadalë të ndryshosh gardërobën, më poshtë do të gjesh disa...

Lapaj: Kush e bëri Ramën këtë që është sot? Sistemi. Shqiptarët...

0
I ftuar në emisionin Tempora, avokati Adriatik Lapaj tha se kryeministri Rama është kthyer në këtë që është sot falë këtij sistemi. Lapaj u shpreh...

“Sulltani dhe kandidati për sulltan janë problemi”, Patozi: Interesi i tyre...

0
“Interesi i tyre i përbashkët na ka çuar në këtë pikë dhe në këtë shëmti. Ky është akti i fundit i një tragji-komedie, i...

Ter Stegen: Nuk ka asnjë mundësi të ndodhë kjo këtë verë

0
Marc André Ter Stegen dhe Barcelona janë duke diskutuar për rinovimin e kontratës. Portieri gjerman, gjatë këtij sezoni ishte në qendër të shumë thashethemeve, për...

Rama për qytetarët: Virusi nuk ka ikur, mund të ketë edhe...

0
Kryeministri Edi Rama gjatë një konference me gazetarët, ka theksuar edhe një herë se qytetarët duhet të bëjnë kujdes pasi virusi nuk ka ikur. ...