6 C
Tirana
E martë, 1 Dhjetor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Martesës

Etiketim: martesës

Rama i dhuron dashuri, puthje e lule bashkëshortes në përvjetorin e...

0
Kryeministri shqiptar, Edi Rama është treguar romantik mbrëmjen e sotme. Ai dhe bashkëshortja e tij, Linda po festojnë përvjetorin e 10 të martesës, prandaj Rama...

Mbi 800 çifte i dhanë fund martesës vitin e kaluar

0
Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar “Statistikat e Shkurorëzimeve në Kosovë 2019, sipas tyre janë raportuar të shkurorëzuar 815 çifte-bashkëshorte. “Të dhënat në...

Njihuni me shenjat e horoskopit që nuk i tremben martesës

0
Martesa është padyshim një nga hapat më të rëndësishëm në një marrëdhënie. Ka nga ata që e kanë të vështirë të lënë...

Shenjat e Horoskopit që nuk i tremben martesës

0
Martesa është padyshim një nga hapat më të rëndësishëm në një marrëdhënie. Ka nga ata që e kanë të vështirë të lënë rutinën pa...

Shenjat e Horoskopit që nuk i tremben martesës, të gatshme në...

0
Martesa është padyshim një nga hapat më të rëndësishëm në një marrëdhënie. Ka nga ata që e kanë të vështirë të lënë rutinën pa...

Pak ditë pas martesës, nuk do ta besoni sa shumë është...

0
Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë. Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me...

Julia Roberts me dedikim për bashkëshortin Daniel Moder në përvjetorin e...

0
Julia Roberts kishte një arsye shumë të veçantë për të festuar ditën e djeshme (e diel). Ylli i “Pretty Woman”, 52-veçare, të dielën ndau një...

Të martuarit tregojnë si është jeta seksuale pas martesës

0
Dëgjojmë shumë shpesh se si çiftet e martuara thonë se pas martesës seksi është më i mërzitshëm dhe se me partnerët kryejnë marrëdhënie shumë...

Festuan 3 vjetorin e martesës, Fahriye Evçen i bën dedikimin romantik...

0
Burak Ozçivit është ndër aktorët më të suksesshëm e më të pëlqyer të kinemasë turke. Ai është shumë i komentuar edhe për jetën private dhe...

Aferdita Dreshaj feston dy vjetorin e martesës, bashkëshorti i bën befasi...

0
Aferdita Dreshja është një grua e lumtur me një martesë poashtu të lumtur. Të paktën kjo është ajo që modelja e njohur servon në rrjetet...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS