Ermal Mamaqi ndan një foto pran bashkëshortes, tregon se çfarë kërkojnë burrat nga gratë

0
72
blank
Gjigandi

Ermal Mamaqi dhe Ami janë nga më të dashurit e estradës.

Ermal Mamaqi është mjaft aktiv në rrjete sociale, së fundmi ai ka ndarë një fotografi me bashkëshorten e tij ku shfaqen tejet elegant në veshjen e përzgjedhur.

Pranë fotos së ndarë ku çifti duken për mrekulli, moderator/aktori ka ia ka bashkëngjitur fotos edhe një shkrim ku tregon se çfarë dëshirojnë burrat nga gratë e tyre.

“Një burrë me ëndrra, dëshiron një grua që beson” ishte shkrimi i Ermalit që shumë shpejt do e shohim me një tjetër rol tek filmi ‘I love Tropoja’.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A man with dreams, needs a woman who believes. @amardatoska 🙏

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on Nov 9, 2019 at 8:40am PST

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu