20.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bashkëshortes

Etiketim: bashkëshortes

Për kultivim droge dhe shunë ndaj bashkëshortes, arrestohen dy persona në...

0
Një rast i kultivimit të lëndëve narkotik është goditur së fundmi nga policia e Poliçanit. Në pranga ka rënë N. T 32 vjeç, pasi...

Dhunë ndaj bashkëshortes, në timon të dehur dhe vjedhje/ Tre të...

0
Policia e Durrësit ka arrestuar në flagrancë 3 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Nga specialistët e Sektorit të Policisë Rrugore është arrestuar në...

Veseli romantik ia uron bashkëshortes ditëlindjen

0
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ia ka uruar ditëlindjen bashkëshortes së tij Violetës. Ai ka bërë të ditur se me të është...

Albi Nako dedikim ish bashkëshortes Klaudia Pepa: Mbretëreshë!

0
Klaudia Pepa shkëlqeu në videoklipin e Giulia Luzi dhe Samuel Storm, “ Mon Amour”, kënga e re që premton të kthehet në një kolonë...

Për herë të parë, Gold Ag publikon fotografi përkrah bashkëshortes

0
Këngëtari i njohur shqiptar Arian Agushi spo siç ndryshe njihet nga publiku si Gold Ag, ka shfrytëzuar festën e Fitër Bajramit që të prezantoj...

I moshuari i shërben bashkëshortes, shteti i mohon kujdestarinë

0
Në rubrikën "Shqipëria pa filtra", emisioni BOOM ka sjellë historinë e Liri Laçit, e cila për 42 vite ka shërbyer si infermiere. Një vit pasi...

Ezeli i bën dhuratën me çmim marramendës bashkëshortes, por ka një...

0
Aktori turk Kenan Imirzalioglu, i njohur si “Ezel”, së shpejti do të bëhet baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij Sinem Kobal është...

Ermali i bën një befasi të këndshme bashkëshortes për ditëlindje

0
Ermal Fejzullahu ka befasuar Arianën me surprizën e përgatitur. Ariana Fejzullahu sot feston ditëlindjen, dhe burri i saj Ermal Fejzullahu është kujdesur që karantina mos...

Sabri Fejzullahu i bën një urim romantik bashkëshortes për ditëlindje

0
Bashkëshortja e këngëtarit, Nera, feston ditëlindjen. Sabri Fejzullahu është kujdesur që me të kaluar akrepat 12-shin t’ia dedikoj bashkëshortes disa fjali romantike për ditëlindje. Këngëtari publikoi...

Justin Bieber i premton bashkëshortes: Së shpejti do kemi fëmijë

0
​Hailey Bieber festoi 23-vjetorin e lindjes të premten. Supermodelja mori urime dhe dhurata të shumta. Por më e veçanta ishte ajo e Justin Bieber,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS