Çudira në Lushnje/ Dhunoi vëllain, 66-vjeçari i prish dhe varrin e bashkëshortes

0
Gjigandi

Një 66-vjeçar është arrestuar në Lushnje, pasi ka dhunuar vëllain e tij.

Mësohet se shtetasi me iniciale L.B., pas dhunës që i ka ushtruar vëllait ka shkatërruar dhe varrin e bashkëshortes së këtij të fundit.

Njoftimi i policisë:

DVP Fier

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Lushnjë arrestuan shtetasin L. B., 66 vjeç, banues në Tiranë, pasi në fshatin Ardenicë, Lushnjë, ka ushtruar dhunë ndaj vëllait të tij si edhe ka shkatërruar varrin e bashkëshortes së vëllait.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Fier, për veprime të mëtejshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu