Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, makina bie në kanal

0
Gjigandi

Një aksident ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës gjatë ditës së sotme.

Bëhet me dije se një automjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal, ndërsa nuk raportohet për të lënduar.

Ndërkohë, rreth makinës që është kthyer përmbys janë mbledhur disa qytetarë për të ofruar ndihmë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu