23.5 C
Tirana
E shtunë, 2 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Tiranë

Etiketim: Tiranë

Plagosi me kaçavidë dy persona në lokal, arrestohet 42-vjeçari në Tiranë

0
Një 42-vjeçar është arrestuar në Tiranë, pasi ka plagosur me mjete të forta dy persona. Shtetasi me iniciale P. B., akuzohet për veprat penale “Kanosja”,...

Celula e spiunazhit në Tiranë/ Ja kush janë 5 ish-zyrtarë të...

0
Struktura e Posaçme Anti Korrupsion ka vënë nën hetim 4 ish zyrtarë të Shërbimit Informativ Shtetëror dhe një të Policisë së Shtetit, të dyshuar...

Trafikuan me postë kanabisin nga Anglia, arrestohen dy persona në Tiranë

0
Dy persona janë arrestuar në Tiranë, pasi trafikuan me anë të postës pako me kanabis. Shtetasit me iniciale A.Gj.,34 vjeç, dhe F., 64 vjeçe, akuzohen...

Nuk ‘kursehet’ Rrugorja, pezullohen 28 leje drejtimi dhe bllokohen 21 automjete...

0
21 leje drejtimi janë pezulluar në vetëm 24 orë në Tiranë, për qarkullim me shpejtësi më shumë se 20 km/h në zonat urbane dhe...

Ngacmoi seksualisht të miturën, arrestohet 45-vjeçari në Tiranë

0
Një 45-vjeçar është arrestuar në Tiranë, pasi akuzohet për ngacmim seksual. Shtetasi me iniciale Y. A, ka ngacmuar seksualisht një 16-vjeçare. Njoftimi i policisë: Specialistët për Hetimin...

Vodhën 250 litra karburant, arrestohen dy persona në Tiranë

0
Dy persona janë arrestuar në Tiranë, pasi kanë vjedhur 250 litra karburant. Shtetasit me iniciale A. K., 46 vjeç dhe M. V., 39 vjeç akuzohen...

Dhunoi bashkëjetuesen dhe goditi policin, arrestohet 26-vjeçari në Tiranë

0
Një 26-vjeçar është arrestuar në Tiranë, pasi ka dhunuar bashkëjetuesen. Shtetasi me iniciale O. Xh., i cili gjatë shoqërimit për në komisariat ka kundërshtuar dhe...

Transportonte emigrantë të paligjshëm, arrestohet 31-vjeçari në Tiranë

0
Një 31-vjeçar është arrestuar në Tiranë, pasi kalonte emigrantë të paligjshëm në kufi. Shtetasi me iniciale E. U., banues në Shkodër akuzohet për veprën penale...

Tregtonin mallra kontrabandë, arrestohen dy persona në Tiranë

0
Dy persona janë arrestuar në Tiranë, pasi tregtonin mallra kontrabandë. Shtetasit me iniciale J. Dh., 40 vjeçe dhe G. P., 29- vjeçe akuzohen , për...

Pamje të rënda/ Burri masakron me grushte një grua në autostradën...

0
Në rrjetet sociale është publikuar një video ku tregon një rast të paprecedentë dhune ndaj një gruaje. Sipas postimeve në disa profile në Tik-Tok, videoja...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS