fbpx
11 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Kërkojnë

Etiketim: kërkojnë

Shqiptarin e Kosovës e kerkojnë italianët

0
Pescara vazhdon të shprehë interesim për mbrojtësin e Kosovës, Arbenit Xhemajli. Klubi italian dëshiron ta përforcojë mbrojtjen dhe është vënë pas futbollistët të Xamaxit, i...

Xhebrailat kërkojnë nga Komuna e Suharekës…

0
Tifo-grupi nga Suhareka, Xhebrailat, e kanë dërguar një kërkesë në adresë të kryetarit të komunës, Bali Muharremaj. Xhebrailat kanë kërkuar nga Komuna e Suharekës që...

Hakerat i kërkojnë Lady Gaga-s 42 milionë dollarë

0
Avokatët e Lady Gagas kanë refuzuar të paguajnë një shumë prej 42 milion dollarësh pasi dosjet e këngëtares u vodhën nga një grup hakerash. Firma...

Ja çfarë kërkojnë francezët

0
Ja çfarë kërkojnë francezët. Mauro Ikardi u huazua në merkaton e verës së kaluar nga Interi te PSG-ja, me këtë të fundit që ka të...

Gjigantët e kërkojnë Smallingun

0
Nëse Roma nuk arrin një marrëveshje me Manchester Unitedin për Chris Smalling, mbrojtësi do t’i ofrohet Juventusit dhe Interin për 18 milionë euro. Qendërmbrojtësi ka...

Twitter fillon kontrollet e vërtetimit të koronavirusit për njerëzit që kërkojnë...

0
Në përpjekjen e tij për të ndaluar përhapjen e dezinformatave në platformën e tij, Twitter ka partnerizuar me qeverinë për të siguruar një kontroll...

Zyrtari i Federatës së Maqedonisë: Nuk është normale që klubet të...

0
Sekretari i Federatës së Futbollit të Maqedonisë së Veriut, Filip Popovski, në një prononcim për “Presheva Jonë” ka thënë se mjetet e UEFA-s janë...

Shtohen klubet që kërkojnë të marrin shërbimet e Thomas Partey

0
Shtohen klubet që kërkojnë të marrin shërbimet e Thomas Partey në merkaton e verës.  Mesfushori i Atletico Madrid kërkohet nga Arsenal e Inter, ndërkohë që...

Pesë arsyet pse njerëzit mund të kërkojnë partnerë mbizotërues

0
Edhe pse fuqizimi i grave po përqafohet në të gjithë botën, disa zonja pëlqejnë akoma të kenë një partner mbizotërues. Një studimi pretendon se...

Mijëra protestues në Gjeorgji kërkojnë reforma zgjedhore

0
Mijëra protestues në Gjeorgji kanë dalur në rrugët e kryeqytetit para Parlamentit në kundërshtim të mosmiratimit të reformave të reja zgjedhore nga ligjvënësit. Protestuesit kanë...