Barack Obama uron Michellen për ‘Ditën e nënës’: Gëzuar për gruan që i bëri të gjitha të mundshme

0
26
blank
Gjigandi

var ad_container = document.getElementById(‘viimo_container’);
ad_container.id = “viimo_container” + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1);
if (!window.viimo_inpage_setup)
{ window.viimo_inpage_setup = []; }
window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: ‘560×69’ });

Sot në mbarë botën festohet ‘Dita e Nënës’.

Personazhe publike kanë shfrytëzuar rrjetet e tyre sociale për të uruar nënat dhe bashkëshortet e tyre për këtë datë të rëndësishme.

Një urim mjaft emocionues e pat edhe ish-presidenti i SHBA-së, Barack Obama, i cili me një foto të publikuar me Michellen i uron asaj këtë festë.

“Edhe nëse nuk mund t’i jepni nënave në jetën tuaj një përqafim sot, shpresoj se mund t’u jepni atyre një falënderim sot. Faleminderit dhe Gëzuar Ditën e Nënës për gruan që i bëri të gjitha të mundshme. Të dua, Michelle”.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu