22.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Gëzuar

Etiketim: Gëzuar

100 vite diplomaci/ Ish-presidenti Bush uron shqiptarët: Gëzuar, besa dhe traditat...

0
Ish-presidenti i Amerikës, Gerorge W.Bush ka uruar shqiptarët për 100-vjetorin e marrëdhënien me SHBA. Mesazhi i tij u lexua nga ambasadorja Yuri Kim në ceremoninë...

Gëzuar Ditën Ndërkombëtare të Nudos! Fotot HOT që kanë thyer internetin

0
Në nder të kësaj dite seksi, janë renditur disa nga fotot e personazheve të njohur duke pozuar nudo. Po bëhet shumë H-O-T këtej! Edhe pse...

Yll Maloku: Gëzuar 25 vjetori ‘Bota sot’, ndër gazetat më të...

0
Ish pingpongisti dhe trajneri i pingpongut, Yll Maloku, uron 25 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”.  Maloku tha se ‘Bota sot’ po jep kontribut të...

Sermaxhaj: Jemi të gëzuar, u rikthyen pas dy vitesh në Superligë 

0
Genc Sermaxhaj është i lumtur që me skuadrën e tij Drita nga Gjilani U-19, që u rikthyen në elitën e futbollit të Kosovës. Kryetrajneri i...

“Gëzuar ditëlindjen mbretëreshës ilire shqiptare”, urimi i Dragos Savulescu për Angela...

0
Një ditë më parë, supermodelja shqiptare, Angela Martini festoi ditëlindjen. Mes shumë urimeve, vëmendjen e tërhoqi ai i bashkëshortit të saj, Dragos Savulescu, i...

Basha: Gëzuar Fitër Bajramin, koha që po kalojmë është plot sprova...

0
Myslimanët ditën e sotme kanë mbyllur agjërimin në muajin e Ramazanit për këtë vit. Urimet për ta nuk kanë munguar edhe nga figurat politike në...

Meta: Gëzuar Fitër Bajramin, zoti e bekoftë Shqipërinë

0
Presidenti i Republikë së Shqipërisë, Ilir Meta, nëpërmejt një statusi në Facebook ka uruar të gjithë besimtarët mysliman me rastin e festës së Fitër...

Gëzuar ditëlindjen dashuri, thotë Iliri për Gilin

0
"Gëzuar ditëlindjen dashuri!"  Kaq bukur e saktë shkruan kompozitori i shumë hiteve shqiptare Ilir Berani për bashkëshorten e tij, artisten mjaft të ëmbël e të...

Barack Obama uron Michellen për ‘Ditën e nënës’: Gëzuar për gruan...

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Sot në mbarë...

‘Gëzuar ditëlindjen në parajsë’, Arilena Ara bën dedikim prekës për babain...

0
Këngëtarja e njohur Arilena Ara ka bërë një dedikim prekës për babain e saj të ndjerë me rastin e ditëlindjes. Ajo ka publikuar një foto...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS