Ballina Etiketimet Nënës

Etiketim: nënës

“Çoje djalin në jetimore”/ Vajza shokohet nga deklarata e nënës: Nuk...

0
Konflikti nënë e bijë në “Shihemi në Gjyq” ka nxjerrë në pah detaje të reja. Blerina, e cila tashmë po jeton me prindërit e...

Tiranë/ Nënës iu mbyll dera, mbetet e bllokuar foshnja 6 muajshe....

0
Një foshnjë 6 muajshe ka mbetur e bllokuar brenda një apartamenti në zonën e Freskut, Tiranë. Burime për median bëjnë me dije se nëna e...

Pas vdekjes së nënës, Ilir Shaqiri shkruan vargje prekës për më...

0
Javë më parë ndërroj jetë nëna e këngëtarit dhe tekst shkruesit Ilir Shaqiri. Pas ikjes së saj, Iliri u shpreh se ndjehej bosh pa të...

Apeli nënës për vajzën me autizëm : Më ndihmoni, vajza dëmton...

0
Një nënë 23 vjeçare, e një vajze 7 vjeçe me spektër të autizmit dhe e një djali 3 vjeçar kërkon ndihmë në Fiks Fare...

Ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nënës, arrestohet 28-vjeçari në Tiranë

0
Një 28-vjeçar në Tiranë është arrestuar nga policia pasi akuzohet për dhunë të vazhdueshme fizike dhe psikologjike ndaj nënës së tij. I akuzuari...

U bë i njohur duke e mbështetur Thaçin në Hagë, dikush...

0
Për aq kohë sa presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, qëndroi në Hagë, ai ishte jashtë objektit ku po merrej në pyetje ish udhëheqësi politik...

Derisa Loredana nuk po e ndal luksin, “viktima” e saj nuk...

0
Viktima e pretenduar e Loredanës, Petra nuk po ka mundësi të paguaj për funeralin e nënës. Derisa Loredana po bën udhëtime dhe pushime luksoze, deklaratat...

Pamje rrëqethëse, fëmijët i dërgojnë nënës së intubuar me Covid në...

0
Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka postuar një foto trishtuese këtë të mërkurë, ku shihet një grua në gjendje të rënduar në spitalin Covid...

Big Mama pozon e lumtur krah nënës së saj

0
Big Mama duket plot jetë në foton e fundit. Këngëtarja shqiptare, Big Mama, për shkak të punës që bën si gazetare, shumicën e kohës është...

13-vjeçarja vret veten pas vdekjes së nënës nga kanceri

0
Një vajzë 13-vjeçare tragjikisht ka vrarë veten pasi nuk arriti të përballonte vdekjen e nënës së saj, thanë hetuesit në Britani. Ellise Sambora u...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24