Ballina Etiketimet Bëri

Etiketim: bëri

FOTO/ Fifi dhe Adis Patushi “përballen” me Adrola Dushin, kush i...

0
Pak ditë më parë, Xhensila Murtezaj festoi një vjetorin e themelimit të markës së saj të bukurisë. Këngëtarja e njohur bëri bashkë shumë miq...

Tentoi t’i largohej policisë dhe bëri aksident, arrestohet 28-vjeçari nga Fushë-Kruja

0
Një 28-vjeçar është aksidentuar dhe ka rënë në prangat e policisë së Korçës, pasi tentoi t’i largohej këtyre të fundit. Forcat blu kanë bërë me...

Bëri sherr me pronarin, punonjësja ja djeg makinën në garazh

0
Një automjet është shkrumbuar mbrëmjen e djeshme në Ksamil. Mësohet se shtetësia me iniciale A.B e punësuar në një hotel i ka vënë flakën automjetit...

​Universiteti i Harvardit: Për 5 vjet ekonomia shqiptare bëri kthesë të...

0
Për pesë vjet ekonomia shqiptare bëri kthesën e jashtëzakonshme dhe nuk e teprojmë nëse e quajmë atë një mrekulli shqiptare, është ky konkluzioni i...

Vajza që ka bërë seks me qindra meshkuj, ja çka i...

0
Nuk është sekret lojtari i famshëm, Cristiano Ronaldo është i dobët në prostituta.  Pasioni i tij i fshehur për "zonjat e natës" shpesh e sillte...

Bëri dasmë pa distancim mes të ftuarve, gjobitet lokali në një...

0
Durrës Policia e Durrësit ka ndëshkuar me masë administrative 1 milion lekë administratorin e një lokali, pasi organizoi dasmë në kundërshtim me Aktin Normativ. ...

Armina tregon historinë që e preku fort: Më bëri të qaj...

0
Në këto kohë pandemie, Covid është fjala e ditës.  Por edhe frika e dhimbja që ai lë pas! Armina Mevlani ndau së fundi me ndjekësit...

Ja çka bëri mbi shtrat Klaudia Pepa

0
Klaudia Pepa është një nga emrat më të përfolur sa i përket koreografëve shqiptarë. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe së fundmi ka...

Zbulohet mashtrimi i madh që Michael Jackson i bëri botës

0
Michael Jackson shokoi opinionin në vitin 1994 kur njoftoi se ishte martuar në fshehtësi me Lisa Marie Presley. Asokohe sapo kishte përfunduar një proces gjyqësor...

Katër muaj pasi bëri publike lidhjen, këngëtarja e famshme fejohet!

0
Demi Lovato dhe partneri Max Ehrich janë fejuar, katër muaj pasi People zbuloi s dyshja kishin nisur një romancë. Max i ka propozuar këngëtare...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24