12 ditë pas lindjes së djalit, Sara Hoxha bën gjestin human për nënat e reja

0
2
Gjigandi

Vetëm 12 ditë më parë, Sara Hoxha mirëpriti në jetë djalin e saj të dytë që ajo dhe bashkëshorti Ledion Liço vendosën ta quanin Roman.

Ndonëse lindi më herët seç ishte parashikuar, vogëlushi Roman erdhi në jetë më 11 Tetor duke u bërë njëkohësisht edhe vëllai i vogël i 3 London Noor, që në 13 dhjetor do të mbushë 3 vjeç.

Kur ende nuk janë mbushur 2 javë nga momenti që u bë nënë për herë të dytë, 2-vjeçarja ka zgjehdur që të bëjë një gjest human dhe për këtë ka kërkuar ndihmën dhe bashkëpunimin e ndjekësve në Instagram.

“Dua të dhuroj një çantë me produkte dhe formula për fëmijë të sapolindur ose që kanë lindur para kohe(rroba për peshën 2-2.5 kg). Nëse njihni dikë që ka lindur së fundmi më lajmëroni”., shkruan Sara, duke dashur t’u vijë në ndihmë nënave që ashtu si ajo kanë lindur së fundmi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu