14.5 C
Tirana
E mërkurë, 28 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Bën

Etiketim: bën

Dojna Mema bën dedikimin më të ëmbël për djalin e saj

0
Moderatorja e njohur Dojna Mema dhe partneri i saj Vlashent Sata u bënë prindër për herë të parë në gusht të këtij viti. Që...

Nuredin Dumani bën plazh në Golem? Ja kush e pa

0
Kreu i PD, Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, ku pretendon se i burgosuri Nuredin Dumani ka dalë jashtë burgut dhe mbrëmjen...

“Gruaja bën ligjin”, rrëfimi i Gentian Zenelajt “pa doreza” e plot...

0
Gentian Zenelaj ka qenë i ftuar në emisionin e Rudina Dembacajt, ku dhe nuk i ka shpëtuar pyetjeve rreth marrëdhënies me bashkëshorten. Duke vlerësuar...

“Diçka më goditi në fytyrë, m’u sul si bishë”, Aurela Gaçe...

0
Tragjedia e Himarës ka prekur çdo person që ka dëgjuar për të. Çdo familje shqiptare po përjeton dhimbjen e familjes Avdia që ditën e...

Restoranti “Tualet” bën namin me turistë, shërben ushqimin në bide dhe...

0
Është mirë ndonjëherë që sipërmarrësit të mendojnë… jashtë ‘kutisë’. Të guxojnë të realizojnë edhe idenë e tyre më të çmendur, më imagjinare. Pronarët e...

Tre viktimat në atentatin e Fushë-Krujës/ Artan Hoxha bën deklaratën e...

0
Ditën e djeshme u shënuan tre viktima, ku Brilant Martinaj, Besmir Hoxha dhe Diklen Vata u ekzekutuan pas një atentati mafioz në mbikalimin e...

Majko bën deklaratën e fortë: Prangat duhet të shkojnë në dyert...

0
Deputeti i PS-së Pandeli Majko bëri një deklaratë të fortë nga foltorja e Kuvendit, ku tha se drejtësia kundërshtarin më të madh ka populizmin. Majko...

Asnjë ditë pushim për demokratët, Berisha bën lëvizjen e radhës

0
Nuk ka pushime për demokratët. Pesë ditë pas protestës, Sali Berisha ka bërë një tjetër lëvizje. Kryetari i Partisë Demokratike do të mbledhë këtë të...

Policia bën bilancin javor: Janë arrestuar dhe shpallur në kërkim 491...

0
Policia e Shtetit ka bërë bilancin e saj të punës për javën që po mbyllet. Policia thekson se gjatë kësaj jave janë arrestuar, proceduar...

Regjistrimet në e-Albania/ Ministrja Kushi bën publike datat, ja si mund...

0
Regjistrimet e nxënësve në klasë të parë dhe të dhjetë do të bëhen nga platforma e-Albania. Përmes një postimi në rrjete sociale, ministrja e Arsimit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS