Zbulohet këngëtarja që Gold Ag do bashkëpunojë për këngën kushtuar Adem Jasharit

0
28

Gjatë muajit nëntor publikohet kënga kushtuar Adem Jasharit.

Gold Ag kishte njoftuar se gjatë muajit nëntor do lansoj një dedikim për heroin kombëtar, Adem Jashari, tani këngëtari ka zbuluar emrin e këngëtares me të cilën do bashkëpunojë.

Ai me një postim të bërë në Instagram, konfirmoi se Shyhrete Behluli do i bashkëngjitet në duet.

Muzika dhe teksti është shkruar nga vet Ariani ndërsa orkestrimi është bërë nga Wirusi, projekti pritet të publikohet më 27 nëntor.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

27 NËNTOR 🇦🇱 ADEM JASHARI 🔥 @shyhrete_behluli Teksti e muzika : Gold AG Orkestrimi : Wirusi

A post shared by Gold AG (@arianagushi) on Nov 2, 2019 at 12:23pm PDT

 

Gjigandi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu