18.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bashkëpunojë

Etiketim: bashkëpunojë

Macron: Kina të hapë tregun dhe të bashkëpunojë me Evropën

0
Presidenti francez, Emmanuel Macron i kërkoi sot Kinës ta hapë më shumë tregun e saj për kompanitë e huaja dhe të bashkëpunojë me Evropën...

Blero njofton se do bashkëpunojë me Sabri Fejzullahun, Leonora Jakupin, Kaltrina...

0
Këngëtari shqiptar, Blero Muharremi, është në përgatitje të projekteve të reja muzikore, ndërsa po vjen me shumë bashkëpunime. Ai tashmë ka numër të madh të...

Zbulohet këngëtarja që Gold Ag do bashkëpunojë për këngën kushtuar Adem...

0
Gjatë muajit nëntor publikohet kënga kushtuar Adem Jasharit. Gold Ag kishte njoftuar se gjatë muajit nëntor do lansoj një dedikim për heroin kombëtar, Adem Jashari,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS