Ballina Etiketimet Jasharit

Etiketim: Jasharit

Rrëfimi i Arta Jasharit, vajza që po kujdeset për babain e...

0
Sopranoja Arta Jashari, ka folur për gjendjen shëndetësore të babait të saj, profesorit si dhe drejtorit të Filharmonisë së Kosovës, Baki Jashari i cili...

Madhështore: Dy ikona të muzikës shqiptare po bëhen bashkë për t’ia...

0
Gjatë muajit nëntor publikohet kënga kushtuar Adem Jasharit. Gold Ag kishte njoftuar se gjatë muajit nëntor do lansoj një dedikim për heroin kombëtar, Adem Jashari,...

Zbulohet këngëtarja që Gold Ag do bashkëpunojë për këngën kushtuar Adem...

0
Gjatë muajit nëntor publikohet kënga kushtuar Adem Jasharit. Gold Ag kishte njoftuar se gjatë muajit nëntor do lansoj një dedikim për heroin kombëtar, Adem Jashari,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24