6 C
Tirana
E diel, 29 Nëntor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Gold

Etiketim: Gold

Gold AG pozon me maskë: Hatri atyre që janë të sëmurë

0
Gold AG e ka vendosur maskën gjatë një dalje në qytet. Reperi i njohur shqiptar, Arian Agushi- Gold AG, po u përmbahet rregullave kundër përhapjes...

Ja ku po i vazhdon pushimet Gold AG

0
Këngëtari i njohur shqiptar Arian Agushi vazhdon shëtitjet e tij larg zhurmës së qytetit. E kësaj radhe ai ka zgjedhur që këtë vikend ta...

Gruaja e Gold AG e mbuluar në plazh

0
 Ka mjaftë kurreshtje rreth bashkëshortes së reperit Arian Agushi, i njohur më mirë me nofkën artistike “Gold Ag”.Ariani, asnjëherë nuk ka folur shumë për...

Bashkëshortja e Gold AG ndan momente nga dhoma

0
Arian Agushi i njohur për publikun si Gold AG, së fundmi i ka dhënë fund beqarisë së tij. Gold-i është martuar me Ermira Shkodrën. Qifti...

Gold AG i këndon diasporës në këngën e re

0
Na jemi shërbeti, mushkria e këtij vendi”, thotë Goldi në këngën e re. Meqenëse jemi në sezonën e verës, ku zakonisht mërgimtarët vizitojnë vendlindjen, Gold...

Kjo këngëtare e mirëpriti Gold AG me bashkëshorten në pushime

0
Gold AG dhe Ermira Shkodra po shijojnë muajin e mjaltit. Pas martesës, Gold AG me bashkëshorten e tij kanë udhëtuar drejt Shqipërisë, shkruan lajmi.net. Reperi dhe...

Gold AG nis muajin e mjaltit me bashkëshorten, këtë vend kanë...

0
Ermira dhe Goldi kanë nisur pushimet. Reperi i njohur shqiptar Arian Agushi-Gold AG dhe bashkëshortja e tij, Ermira Shkodra, duket se e kanë nisur muajin...

Gold Ag dhe Ermira në pritje të fëmijës së parë

0
Ka pak kohë që Arian Agushi i njohur si Gold Ag ka dalë hapur me Ermirën, vajzën me të cilën së fundmi është martuar.Ai...

Gold AG-bashkëshortes: Faleminderit që jam dukur më mirë afër teje

0
Reperi i njohur, Gold AG, muaj më parë ka kurorëzuar dashurinë e tij me martesë me doktoreshën e estetikës, Ermira Shkodra. Ata së fundmi realizuan...

Gold Ag këngë për diasporën?

0
Gold Ag së është duke finalizuar projektin e ri. Këngët e tij përmbajnë gjithmonë një mesazh në vete, dhe Gold Ag ka njoftuar se është...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS