Super Talenti shqiptar 11 vjeçar sjell këngën e tij të re “PARANOID”

0
17
Gjigandi

Ai është vetëm 11 vjeç dhe është një super talent me zërin dhe stilin e tij.

Quhet Nuel Ramaj dhe sapo ka sjellë këngën e rradhës me titull “Paranoid” dhe po pëlqehet mjaft.

Nueli ka bashkëpunuar me artistë huaj ku tē ftuar special ka pasur Kiko, muzika punuar nga Bogdan Ioan, mix master dhe video nga Bogdan Ioan, kërcimtarët nē video janë Aqua Boys.

Për tekstin e këngës është kujdesuar ta shkruajë vetë artisti 11 vjeçar, asistent dhe stilist në këtë projekt ka qenë Markelias Ramaj.

Super talenti jeton në Zvicër me familjen e tij dhe kjo është kënga e tij më e re ku shihet se ka një të ardhme shumë të mirë në muzikë.BS

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu