23.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet PARANOID

Etiketim: PARANOID

Gashi publikon videoklipin e këngës “Paranoid”

0
Gashi solli videoklipin e këngës së re. Gashi në orët e para të kësaj dite publikoi këngën “Paranoid”, ndërsa para pak minutash solli edhe videoklipin. Kjo...

Super Talenti shqiptar 11 vjeçar sjell këngën e tij të re...

0
Ai është vetëm 11 vjeç dhe është një super talent me zërin dhe stilin e tij. Quhet Nuel Ramaj dhe sapo ka sjellë këngën e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS