9 C
Tirana
E enjte, 26 Nëntor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Super

Etiketim: super

Bajrami i shënoi dy super gola për Empolin në fitoren ndaj...

0
Nedim Bajrami i ka shënuar  dy gola për Empolin, në fitoren 4-2 ndaj Salerniatana, në Serie B të Italisë, në takimin e javës së...

41 vjeçe por në super formë, ish-e dashura e George Clooney...

0
Ajo ka qenë e lidhur me aktorin e famshëm të “Hollywood-“it, George Clooney, për dy vite. Është fjala për Elisabetta Canalis, e cila së...

Futbollistja shqiptare në super formë, shijon pushimet dhe ekspozon linjat e...

0
Uendi Muja vazhdon të mahnisë të gjithë si në fushë, po ashtu edhe jashtë saj. Ish-sulmuesja e Vllaznisë, e cila prej dy vitesh është...

Super Calhanoglu realizon një gol të çmendur ndaj Atalanta-s

0
Milan ka gjetur golin e avantazhit ndaj Atalanta-s në minutën e 14-të. Kuqezinjtë kanë shënuar me Calhanoglu, i cili ka ndëshkuar zikaltrit me një goditje...

Këngëtarja Vlora Kastrati Shala ka gati dy super projekte

0
Artistja e njohur pejane nuk ka ta ndalur pasi ka kaluar koha më e keqe e karantinës, ajo së bashku me bashkëshortin ndodhet në...

Artisti Sadik Ukaj nis përgaditjet për një super projekt ritmik, shpejt...

0
Pas këngës "Boma hallall moj nanë", e cila u prit mjaft mirë tashmë këngëtari Sadik Ukaj po përgadit një tjetër projekt. Ne mësojmë se artisti ka...

Njihuni me SUPER Vjerrën e STRESIT

0
Njihuni me SUPER Vjerrën e STRESIT

Covid-19/ Pavarësisht super ofertave, Majorka dhe Ibiza e Spanjës mbeten bosh!

0
Pikat e nxehta turistike të Spanjës mbeten të shkreta pasi turistët nuk po afrohen, pavarësisht thirrjeve të autoriteteve vendase drejtuar sidomos vizitorëve britanikëve, të...

Pas izolimit Kylie Jenner llastoi veten me dhuratën super luksoze, sigurisht...

0
E kishte porositur një vit më parë, mirëpo për shkak të emergjencës Covid-19 në mbarë botën, Kylie Jenner mundi ta merrte vetëm tani makinën...

Çmimi marramendës/ Rihanna merr me qira një super vilë për pushime

0
Pas një muaji kërkimi duket se Rihanna ka gjetur shtëpinë e ëndërrave për të pushuar. Sipas New York Post ylli i popit ka marrë me qira...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS