14 C
Tirana
E enjte, 3 Dhjetor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Sjell

Etiketim: sjell

Braktisi ëndrrat për t’iu bashkuar UÇK-së, Rama sjell historinë e ish-luftëtares

0
Kryeministri i vendit, Edi Rama ka sjellë përmes një videoje historinë e Hamide Xhemajlit, ish-lufëtare e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Ajo i është bashkuar UÇK-së...

Ikën Baçi, shteti sjell 2 administratorë të rinj, Shima: Presion, nuk...

0
Sot RTV Ora dhe Ora News nuk kanë një administrator shtetëror por dy. Një vendim i tillë përkon çuditërisht disa ditë pas publikimit të...

Negociatat për detin, ish-ministri i Berishës: Ja çfarë sjell përfshirja e...

0
Ish-ministri i Jashtëm Besnik Mustafaj ka komentuar vizitën e kryeministrit, Edi Rama në Greqi, çështjen e negociatave për detin dhe deklaratat e ish-ministres së...

Tayna sjell imazhe të tjera me dukjen e re

0
Ditë më parë, Tayna kishte vendosur të bëjë një ndryshim në dukjen e saj që është pëlqyer nga fansat e shumtë të reperes. Ajo kishte...

Pas lindjes së djalit, Miriam Cani sjell projektin e ri për...

0
Pas një periudhe tërheqje për shkak të lindjes së djalit të saj, këngëtarja Miriam Cani, po përgatit projektin e radhës. Ajo ka publikuar një fotografi...

Ciara sjell në jetë fëmijën e tretë, publikon imazhe me maskë...

0
Këngëtarja e njohur, Ciara, është bërë nënë e fëmijës së tretë me radhë. Kjo është bërë e ditur përmes disa postimeve që ajo i ka...

Dezinfektantët/ Ja pasojat negative që shkaktojnë në trupin tonë, dhe efektet...

0
Që me fillimin e pandemisë, produkti më i kërkuar në farmaci ishte dezinfektanti i duarve. Megjithatë duket se ka ngjallur dyshime për efektet e tij...

​Likaj vizitoi dy komuna: Duhet t’i përgjigjemi çfarëdo situate që sjell...

0
Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Ramë Likaj ka vizituar sot komunën e Suharekës dhe atë të Malishevës ku është pritur nga kryetarët e komunave...

Rast i rrallë/ Nëna shqiptare me një veshkë sjell në jetë...

0
Në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” është hapur një pavion i veçantë për nënat e dyshuara apo të prekura nga Covid-19. Nga aty, ministrja e Shëndetësisë...

Tiranë, “nëna me një veshkë e po një pulmon sjell në...

0
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manstirliu ka vizituar sot nga afër pavionin e veçantë në Maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”, për nënat e prekura nga COVID19 që...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS