fbpx
24 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Tij

Etiketim: tij

Kujtim Shala si 19 vjeçar në Partizan, ja kush ishte përballë...

0
Në vitin 1983 Kujtim Shala si një talent i madh i KF Liria nga Prizreni ishte transferuar te skuadra e madhe e Partizanit nga...

Pogba përlot me mesazhin e tij

0
Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba, ka folur në lidhje me racizmin që mbizotëron në botë. Kampioni i botës ka theksuar se kjo frymë...

Artisti Argjend Lloga me krenari e gëzim prezanton arritjen e djalin...

0
"Valedictorian Rudin Lloga, zgjidhet nxënës numër 1 në shkollën “Waterbury Career Academy” për vitin 2020!". Kështu shkruan në profilin e tij në facebook artisti i njohur Argjend...

Kim Kardashian dhe Kanye West kërcënojnë truprojën pas deklaratës së tij

0
Steve Stanulis kishte treguar vështirësitë e të punuarit me reperin. Para pak ditësh ish-truproja e Kanye West, Steve Stanulis ka zbuluar disa nga rregullat më...

Shtyhet seanca gjyqësore për ish-kryebashkiakun Agim Kajmaku, shkak bëhet avokati i...

0
Gjykata e Tiranës shtyu për në 4 qershor seancën gjyqësore ndaj ish-kryebashkiakut të Vorës, Agim Kajmaku. Shkak i shtyrjes ishte mosparaqitja e avokatit mbrojtës të...

Brad Pitt mbledh fëmijët në shtëpinë e tij për ditëlindjen e...

0
Brad Pitt u ribashkua me djalin e tij Maddox, 18 vjeçar, kur organizoi një festë të lezetshme për ditëlindjen e 14-të të vajzës së...

Vajza e Lutfi Hazirit feston ditëlindjen, ky është urimi i tij

0
Vajza e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri, feston ditëlindjen. Njëra nga vajzat e Lutfi Hazirit, Lotina, sot feston ditëlindjen dhe ajo ka pranuar një nga...

Balotelli thyen heshtjen, flet për të ardhmen e tij te Brescia

0
Mario Balotelli ka mohuar raportet se ai nuk do të kthehet në stërvitje dhe do të përfundojë kontratën e tij në Brescia. Kishte raportime sot...

Ky është gjyqtari i Kosovës që e rrahën para syve të...

0
Gati i ka 27 vite nga ajo histori trishtuese në fushën e futbollit në fshatin Shupkovc të Mitrovicës, ku milicia e regjimit kriminal serb...

Loredana e kujton babanë e ndjerë në njëvjetorin e vdekjes së...

0
Loredana e kujtoi me mall babanë e ndjerë. 30 maji i 2019-ës do të mbetet gjithmonë në kujtesën e Loredanës si ditë e kobshme për...