Rrallë herë flet për bashkëshortin, Alketa Vejsu i përgjigjet ndjekëses dhe ne kuptuam marrëdhënien e çiftit

0
1
Gjigandi

Alketa Vejsiu ka zgjedhur ta ruajë jetën e saj private sa më private dhe ndonëse prej vitesh e martuar me biznesmenin Ardi Nelaj, prezantuesja nuk flet thuajse kurrë për të.

Por një koment i bërë nga një ndjekëse në foton më të fundit të saj nga Marakeshi, e cila i shkruan Alketës “Ty lum A… që të ka” (duke iu referuar bashkëshortit të prezantueses), ka bërë që kjo e fundit të reagojë.

“Edhe unë për të”, shkruan Vejsiu duke shprehur kështu publikisht mirënjohjen dhe dashurinë për njeriun me të cilin ndan jetën, njëkohësisht babai i dy fëmijëve të saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu