18.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bashkeshortin

Etiketim: bashkeshortin

Vesa Luma zihet me bashkëshortin: Martesa ka këto peripeci

0
Vesa Luma dhe Big Basta prej vitesh jetojnë në Zelandë të re. Vesa Luma së bashku me Big Bastan janë një nga çiftet më të...

Rona vjen me dedikimin më të veçantë për bashkëshortin

0
është këngëtarja që prej shumë vitesh është pjesë e pandashme e muzikës shqiptare. Ajo tani është shkëputur pak nga muzika duke iu përkushtuar familjes së...

Modelja e njohur filmon bashkëshortin të zhveshur në banjo dhe videon...

0
Modelja Chrissy Teigen ka bërë një gjest sa qesharak aq edhe të turpshëm. Ajo ndau me miliona adhurues një video ku shihet në banjo teksa...

Billie Faiers pasi pozon e zhveshur, feston me bashkëshortin

0
Ajo ka qenë duke pozuar për InTheStyle në Ibiza. Dhe pasi fotoshotingu ka përfunduar, Billie Faiers dhe bashkëshorti i saj Greg Shepherd kanë shkuar në...

Shqiptari u mbyll në garazh, gruaja gjen të pajetë bashkëshortin 35-vjeç

0
Një ngjarje tragjike është shënuar në një familje shqiptar me banim në Romë. Mediat italiane raportojnë se një 35-vjeçar shqiptar është gjetur i vdekur...

Julia Roberts me dedikim për bashkëshortin Daniel Moder në përvjetorin e...

0
Julia Roberts kishte një arsye shumë të veçantë për të festuar ditën e djeshme (e diel). Ylli i “Pretty Woman”, 52-veçare, të dielën ndau një...

Rudina Hajdari rrëfen reagimin e të ëmës kur pa për herë...

0
Rudina Hajdari dhe bashkëshorti i saj amerikan Muçjo, kanë vite që janë njohur. Deputetja asokohe ka qenë 16 vjeçe ndërsa bashkëshorti i saj 19....

Afërdita Dreshaj nis pushimet me bashkëshortin në Miami, publikon imazhe atraktive...

0
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, së fundmi është duke shijuar disa ditë të mira pushimi. Pas bllokimit gati tre mujor në Detroid,...

Nicole Williams puthje pasionante me bashkëshortin

0
Nicole Williams ka treguar trupin e saj të mrekullushëm me bikine ngjyrë të bardhë, derisa shijoj plazhin me burrin e saj Larry English në...

Kështu e quan Kim, bashkëshortin në ditën e baballarëve

0
Yjet festuan ditën e baballarëve të tyre derisa nderuan ata ditën e diele. Kim Kardashian e quajti burrin e saj prej gjashtë vitesh, Kanye West,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS