2 C
Tirana
Wednesday, January 22, 2020
Ballina Etiketimet Përgjigjet

Etiketim: përgjigjet

E pabesueshme, thotë që vrau motrën binjake, por në gjyq përgjigjet...

0
Një vajzë, e cila qëlloi për vdekje me thikë motrën e saj u dënua me 6 vite burg për vrasje. Amanda Ramirez, 27 vjeçe e...

“Është kokra e kurv*s që veç seks do”, Kejvina Kthella i...

0
Modelja e njohur Kejvina Kthella është tashmë tashmë në qendër të mediave. Pas lidhjes së saj me Redjan Rrajën ajo është bërë edhe pjesë e...

Kanceri i gjirit: 25 pyetjet që shqetësojnë femrat dhe përgjigjet e...

0
Kanceri gjirit është gjithnjë e më i zakonshëm në botën perëndimore. Si kanceri më i zakonshëm ndërmjet grave ai normalisht është edhe i frikshëm,...

Stoltenberg: NATO përgatitet t’u përgjigjet sfidave të reja e të paparashikueshme

0
Shtëpia e Bardhë njoftoi se Presidenti Donald Trump do të marrë pjesë në takimin e ardhshëm të udhëheqësve të NATO-s që zhvillohet në Londër...

Xhani Shqerra fton në Tiranë motrën kinge të Belen Rodriguez, si...

0
Xhani Shqerra ndodhet në Milano të Italisë këto ditë për realizimin e spotit të Aquamarine, dhe mesa duket është takuar me mikeshat e vjetra. Në...

Samanta i përgjigjet Young Zerkës

0
Emisioni i kaluar i “Shiko Kush Luan” bëri bujë të madhe në mediat rozë për shkak të përgjigjeve të këngëtarit Young Zerka ndaj këngëtares...

Trump për informatorin: Përgjigjet me shkrim nuk janë të mjaftueshme

0
Presidenti i SHBA-së Donald Trump tha se oferta nga informatori, për shkak të të cilit nisën hetimet për tërheqjen e tij, nuk ishte e...

Pas deklaratës se nuk e meriton famën që ka, Samanta Karavella...

0
Mbrëmjen e kaluar i vënë përballë pyetjeve të ndryshme në ‘Shiko Kush Luan’, këngëtari Young Zerka pohoi se sipas tij artisti që nuk e...

Kejvina Kthjella përgjigjet për sherret që kanë ndodhur së fundmi

0
Kejvina ka qenë një ndër të ftuarat e kësaj të shtune në “Shiko Kush LUAN”, ku nuk mund të mos përfshihej në lojërat argëtuese...

Gazment Bardhi i pergjigjet Spiropalit: Reforma Zgjedhore nuk ngjan me traun...

0
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi i është përgjigjur deklaratave të Ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa...

MOST POPULAR

HOT NEWS